Bizim Mekan Sohbet

admin     31-08-22     Chat Odaları, Sohbet Odaları     , , ,      331 Defa Okundu

Bizim mekan nasıl biryer?
Hoşçakal derken bile kal benimle diyenlerin adresi. Nasıl diye düşünmeyin…
Siz hiç veda ederken keşke gitmese demediniz mi? Evet burdan bakarsanız biraz manzara farklı. Dünya ip buradakiler cambaz. Kimsenin kalbi sohbet siteleri içinde aldığı acıdan uslanmaz. Lakin herkes istediğini yaşar.

İrc sohbet sitesinde insanlar bazen reel hayatlarından farklıdır. Aslında neyi değiştirir değilmi? Ben şaşırıyorum duyduklarıma. Örnek; bekarım diyor evli çıkıyor birçok bey. Kadınlarımız çoğu zaman korkusuna ismini yaşını hayatında gerçeklerini saklama ihtiyacı duyuyor.
Peki bu gerçeği değiştiriyor mu? Hayır ama belkide öyle güvende hissediyor.

Aslında ben kaliteli sohbet kurallarından birinin de gerçeklerin olduğunu düşünüyorum. Ne yaparsak gerçeklerden kaçamayız lakin belki biraz muhabbet ederek rahatlamaya çalışabiliriz.

Bizim mekan chat

Bizim mekan chat

Bazen verdiğiniz kararlar sonucunda ne kadar ciddi bir yolda olduğunuzu tahayyül edememiş olursunuz. Bunun farkına vardığımızda iş işten çoktan geçmiş ve o yola girmiş bulunursunuz. İrc sohbet sitesi içinde de bu tür şeyler başına çok fazla gelir. Sonra kaybetme zamanı gelince keşke gercekleri saklamasaydım diye feryadlarınız içinizde patlar o halde anlamsız değil yalansız sohbet etmeli.

Bizimmekan sohbet siteleri adı altında aslında yıllar önce var oldu. Kurucusu Sye tarafından bırakılmasaydı suan yaşı kimbilir kaç olurdu.
Kalitelisohbet muhabbet en guzel yıllarında olan zamanda irc sohbet sitesi girişini bırakan Sye yıllar sonra yeniden eski domainini canlandırdı.
Bir kez daha yalansız sohbet arayışı yaparken Bizimmekan tercihini nede yapacağınızı bir düşünün isterseniz. Adres neresimi cok ayıp!
Tabiki www.turk-sohbet.net başka irc sohbet mi var. : )

Yalansız sohbet, muhabbet

Hepimiz biliyoruz muhabbetin nasıl başlayıp, nasıl sürdüğünü. Zaman zaman isyan vurguları taşısada yüreğiniz, iyiki yaptım noktasında olacak turk sohbet için hep düşünceniz.

Disiplinli kontrollü bir tutuma sahibiz biz bu adreste. Değerlerinize sahip çıkıyor ve kurallara riayet ediyoruz. Sizlerde iyi ki turk sohbet sitesine girmişim diyeceksiniz.
Motive olarak belkide sohbet arkadaşınla ufak bir yemeğe çıkacaksınız.
Dileklerinize en kısa zamanda ulaşıp mutluluğu yakalamanız ümidiyle…
Hoş kalın hoşçakalın.
Yüzünüzden tebessüm hayatınızdan neşe eksik olmasın.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Turk-Sohbet.Net itibari ile güncellenmiştir.

Turk Sohbet

,

Turk Chat

,

Almanya Sohbet

,

Hollanda Sohbet

,

Belçika Sohbet

,

isvec Sohbet

,

isvicre Sohbet

,

Fransa Sohbet

,

Kanada Sohbet

,

Danimarka Sohbet

,

Avustralya Sohbet

,

Norvec Sohbet

,

Avrupa Sohbet